O Nas
Nasze Apteki  Nasze Aukcje  Certyfikaty

Łódź - Retkinia,  ul. Retkińska 79c

apteka-sieciowa

 

ul. Retkińska 79c

Łódź - Retkinia

 

tel. +48 42 686 72 14

e-mail: retkinska@aptekisieciowe.pl

Łódź -  Centrum,  ul. Pomorska 62/64

apteka-sieciowa

 

ul. Pomorska 62/64

Łódź - Centrum

 

tel. +48 42 654 90 99

e-mail: pomorska@aptekisieciowe.pl

 

czynna: od 1 października 2017 całodobowa

Łódź - Chojny,  ul. Kurczaki 50

apteka-sieciowa

 

ul. Kurczaki 50

Łódź - Chojny

 

tel. +48 42 20 777 11

e-mail: kurczaki@aptekisieciowe.pl

 

czynna: od 1 września 2017 całodobowa

Łódź -  Bałuty,  ul. Zgierska 38

apteka-sieciowa

 

ul. Zgierska 38

Łódź - Bałuty

 

tel. +48 42 654 09 79

e-mail: zgierska@aptekisieciowe.pl

 

czynna codziennie w godz. 8:00-20:00

Łódź - Chojny, ul. Kongresowa 34

apteka-sieciowa

 

ul. Kongresowa 34

Łódź - Chojny

 

tel. +48 42 307 19 00

e-mail: kongresowa@aptekisieciowe.pl

 

czynna codziennie:  8:00-20:00

Aleksandrów Łódzki,  ul. Wojska Polskiego 9

apteka-sieciowa

 

ul. Wojska Polskiego 9

Aleksandrów Łódzki

 

tel. +48 42 712 19 84

e-mail: aleksandrow@aptekisieciowe.pl

 

czynna: od 1 stycznia 2018 apteka całodobowa

Łódź - Retkinia,  ul. Armii Krajowej 32

apteka-sieciowa

 

ul. Armii Krajowej 32 obok poczty

Łódź - Retkinia

 

tel. +48 42 688 71 36

e-mail: apl@aptekisieciowe.pl

 

czynna:
 od pon. do pt w godz. 8:00-20:00,
 sobota 8:00-15:00

Łódź - Retkinia,  ul. Wileńska 47

apteka-sieciowa

 

ul. Wileńska 47

Łódź - Retkinia

 

tel. +48 42 688 16 36

e-mail: wilenska@aptekisieciowe.pl

 

czynna od pon. do pt w godz. 8:00-20:00,
sobota 8:00-15:00

Andrespol,  ul. Rokicińska 146 (pawilon Stokrotka)

apteka-sieciowa

 

ul. Rokicińska 146 (pawilon Stokrotka)

Anderspol

 

tel. +48 42 307 02 50

e-mail: andrespol@aptekisieciowe.pl

 

czynna: od 1 kwietnia 2018 całodobowa

Łęczyca,   ul. Belwederska 77 (pawilon Biedronki)

apteka-sieciowa

 

ul. Belwederska 77 (pawilon Biedronki)

Łęczyca

 

tel. +48 24 254 41 32

e-mail: belwederska@aptekisieciowe.pl

 

czynna od pon. do pt w godz. 8:00-20:00,
sobota 8:00-14:00

 

prowadząca także aptekę internetową

www.apteka-sieciowa.pl

 

e-mail: leczyca@aptekisieciowe.pl

 

tel. +48 533222681